Seferihisar’da Toplu Sünnet Şöleni

Seferihisar Belediyesi, ücretsiz sünnet ettirdiği 32 çocuk, aileleri ve Seferihisarlıları sünnet şöleninde bir araya getirdi.

Yaklaşık 10 gün önce sünnet ettirilen çocuklar, 27 Ağustos Cumartesi günü Seferihisar Belediyesi Kapalı Pazaryerinde düzenlenen şölende buluştu. Seferihisar Belediyesi’nin ilk kez düzenlediği etkinlik büyük bir düğün havası içerisinde geçti. Geceye Belediye Başkanı Tunç Soyer, Başkan Yardımcıları Nilgün Durmazer, Gürhan Özata, CHP Manisa İl Başkanı Halil Tokul, CHP Seferihisar İlçe Başkanı İsmail Yetişkin, CHP Seferihisar Kadın Kolları Başkanı Günay Öksüz, CHP Gençlik Kolları ve CHP Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı. Grup Lacivert’in müzikleri eşliğinde gerçekleşen gecede Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer çocuklara birer çeyrek altın takarak sünnetlerini kutladı.

Düzenledikleri şölenle ilgili bilgiler veren Başkan Soyer; “Bugün yine bir dayanışma örneği sergiledik. Organizasyonumuz belediyemiz tarafından yapıldı. Özel Ata Sağlık Hastanesi çocukların sünnetlerini ücretsiz gerçekleştirdi. Bahar Çiçek Evi çocukları giydirdi ve birçok sponsorumuz bu şölene sahip çıktı, destek verdi. Birlik beraberliğe en çok ihtiyacımız olan bu günlerde hep birlikte çocuklarımızın sünnetlerini gerçekleştirdik. Tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bugün 32 çocuğumuzun sünnetini gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Soyer; “Buradan hepsini tebrik ediyorum. Biz her zaman çocukların geleceğine yapabileceğimiz yatırımların en büyük belediyecilik görevi olduğunu düşündük ve bu yönde çalışmalar yaptık. Bugün sünnet olan bu çocuklarla birlikte ilçemizde yaşayan tüm çocukların daha iyi yetişmeleri, daha iyi eğitim almaları, yeteneklerin keşfedilerek başarılı olacak alanlara yönlendirilmeleri ve birer dünya vatandaşı olmaları için tüm imkanlarımızı zorlayacağız. Bu çocuklar pırıl pırıl çocuklar. Bu pırıl pırıl çocuklara çok güveniyorum ve onlarla bu ülkenin geleceğinin aydınlık olduğunu düşünüyorum” dedi.

Seferihisar Sünnet Şöleni’nin ikinci günü olan 28 Ağustos Pazar günü çocuklar ata binecek ve Kapalı Pazaryerinde Sünnet Mevlidi okutularak tamamlanacak.

Seferihisar Sünnet Şöleni’nin sponsorları şu isimlerden oluştu:  Özel Ata Sağlık Hastanesi, Bahar Çicek Evi ( Bahar Arşal-Arzu Arşal)Yasemin İnceoğlu, İ.S.A.D. Ltd. Şti., Türker Çınar, Sönmezoğlu İnşaat, Şah Tuğrul İnşaat, Seferihisar Belediyesi Meclis Üyeleri, Bayındır Ticaret, Mahmut Yüce, Orhan Yüce, Neriman Tokdil Ekmek ve Unlu Mamulleri, Behzat Koca, Ora Lahmacun, İbrahim Kuşoğlu, Mehmet İlhan, Aydın Ay, Rita Varlıklı, Ramazan Gürsoy, Öznur Tayfon, Birgül Özcan, Cihat Özen, Erşan Erdoğan, Seferihisar Belediyesi Meclis Üyeleri, Seferihisar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Seferihisar Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü, Seferihisar Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü, CHP Seferihisar İlçe Örgütü.

 

 

 

DSC_7865 DSC_7918 DSC_7923 DSC_7941 (1) DSC_7969 DSC_7999 DSC_8033

pubg uc

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.