Seferihisar Belediyesi’nde önemli atama

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Seferihisar Belediyesi’nin yönetim kadrosunda yer alan İnanç Karabulut’u Başkan Yardımcılığı görevine atadı.

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin kadro çalışmalarına başladı.

İLK ATAMA BAŞKAN YARDIMCILIĞINA

Yetişkin, uzun yıllar Seferihisar Belediyesi’nin yönetim kadrosunda yer alan İnanç Karabulut’u Başkan Yardımcılığına atadı.

Seferihisar Belediyesi’nde görev yaptığı 14 yılda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü gibi birimlerin yöneticiliğini yapan Karabulut, 2 yıla yakın bir süre Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’ın yakın çalışma ekibinde yer aldı.

whatsapp-image-2024-04-15-at-13-22-00.jpeg

İNANÇ KARABULUT KİMDİR?

Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu İnanç Karabulut, İstanbul Fatih Üniversitesi’nde de yerel yönetimler üzerine yüksek lisansını tamamladıktan sonra 2009 yılından itibaren Seferihisar Belediyesi’ndeki dijital dönüşüm ve sosyal belediyecilik odaklı projelerin yöneticisi oldu.

Aynı zamanda yayın hayatına 1977 yılında başlayan Yeni Haber Gazetesi’ni 2002 yılında dijital platforma taşıyarak seferihisar.com’u kurdu. Seferihisar Gazeteciler Derneği’nin kurucu üyesi ve başkanı olan Karabulut, liderliğini yürüttüğü Çözüm Masası(2011), SeferiPazar(2013), SeferiKart(2015) projeleri ile alanında en prestijli ödül olarak görülen eTürkiye ödülünü ekibiyle birlikte üç kez Seferihisar’a getirdi.
Koordinasyonunu yürüttüğü, ‘Türkiye İkinci Yüzyılına Hazır mı?’ üst başlığı ile 2022 senesi yaz sezonu boyunca gerçekleştirilen Kaleiçi Söyleşileri ile ülke siyasetinin nabzının Seferihisar’dan tutulmasını sağladı. Son dönemde adından çokça söz ettiren ve şimdiden Seferihisar Belediyesi’nin marka projeleri arasına giren İon Kentler Birliği Projesi’nin şekillenmesinde aktif rol aldı.

40 yaşındaki Karabulut, evli ve iki kız çocuğu babası…

pubg uc

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.