Bu habere başlık bulmak çok zor

Seferihisar akarca mevkinde zümrüt evler sitesinde yaşayan 3 yaşındaki Güngör Burak Ç. isimli bebek koltuktan boynunun üzerine düştüğü gerekçesiyle koruyucu anne S.Ü. ve komşusu tarafından Seferihisar Devlet Hastanesi’ne getirilmişti.

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi yoğun bakım ünitesine sevk edilen 3 yaşındaki Güngör Burak’ın beyin ölümünün gerçekleştiği, makinaya bağlı olarak nefes alabildiği belirtildi. Öte yandan, çocuğun cezaevindeki annesi A.Ç’nin, çocuğunun kendisinden habersiz koruyucu aileye verildiği iddiasıyla suç duyurusundu bulunduğu öğrenildi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri, koruyucu aileye verilen çocuklarla ilgili gerçek aileden izin alınması konusunda yasal bir zorunluluğun bulunmadığını, Güngör Burak Ç’nin düşme sonucu yaralandığına yönelik doktor raporlarının bulunduğunu, konunun tıbbi ve hukuki olarak yakından takip edildiğini ifade etti.

Seferihisar’da 16 Ocak’ta koruyucu anne S.Ü tarafından hastaneye getirilen Güngör Burak Ç, DEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilmiş, ifadesine başvurulan S.Ü, lavaboya gittiği sırada çocuğun koltuktan boynunun üzerine düştüğünü söylemişti.
​​​​​​​

İddaya göre çevrede oturan vatandaşlar çocuğun hep ağladığı bilgisini paylaştı.

Kaynak: egehaber.com

pubg uc

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.