Seferihisar’a maske yok

Seferihisar’da maske kaosu başladı.

Sağlık Bakanlığının eczaneler aracılığıyla ücretsiz maske dağıtımı İzmir’de tüm hızıyla devam ederken, Vatandaşlar, T.C kimlik numaraları ve telefonlarına Sağlık Bakanlığının kısa mesajla göndermiş olduğu kodla ücretsiz maskelerini beşer beşer alıyor.

Ama aynı şekilde Sağlık Bakanlığından gelen mesajlar ile Seferihisarlı vatandaş eczanelere akın etti fakat eczaneye maske gelmediği için temin edemedi, İzmir’de ikinci tura başlayan maske dağıtımında Seferihisar ilçesine tek bir maske bile gelmedi,.

Seferihisarlılar haklı olarak son dönemde ilçe başkanları tarafından İzzet Gül Stadyumu için çokça yapılan ben yaptım şu yaptı yada şu gazteci yamuk paylaşımları yerine maske sorununa bir çözüm bekliyor.

pubg uc

2 YORUMLAR

 1. sandalcının birinin namı bütün istanbul’a “çapkın” diye yayılmış..
  rivayet oymuş ki sandalına binen hiçbir kadın elinden kurtulamıyormuş.. bunu duyan zamanın biraz da feministi dişli bir kadın “olur mu canım öyle şey. ben bindiğim gibi inerim” demiş. gitmiş bulmuş sandala binmiş. “çek göksu’ya” demiş. çekmeye başlamış sandalcı kürekleri.. kadın da sandalcıyı incelemeye almış tabii..
  sandalcı kadına hiç bakmadan kürek çekerken kendi kendine de mırıldanıyormuş..
  “derler derler derler!..”
  bir üç beş.. kadın dayanamamış.
  “ne derler be adam?”
  sandalcı kadına bakmış bıyığını burmuş ve gülmüş..
  “valla güzelim sen bu kayığa bindin ya!.. vermesen de verdi derler!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.