Seferihisar Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısını gerçekleştirdi

Seferihisar Belediyesi, mayıs ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, başkanlıktan gelen önergeler görüşülerek, komisyonlara havale edildi.

Meclis salonunda Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin başkanlığında yapılan toplantıya CHP, AK Parti ve Memleket Partisi meclis üyeleri katıldı. Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda, Başkan Yetişkin’in yapılan atamalarla ilgili meclisi bilgilendirmesinin ardından, gündeme ilişkin maddelerin görüşülmesine geçildi. CHP Grup Başkan Vekili ve Grup Sözcüsü Gökhan Pehlivan, tek tek görüşülen önergelerin komisyonlara havale edilmesi talep etti. Gündem maddeleri oylanarak, komisyonlara sevk edildi. Meclis toplantısında Belediye Başkanı Yetişkin’e, İller Bankası A.Ş.’den veya diğer bankalardan nakit kredi kullanılması ile ilgili yetki verildi. Etüd Proje ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün kapatılarak, Park ve Bahçeler, Basın ve Yayın ile Halkla İlişkiler Müdürlüğü kurulmasına ilişkin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü önergesi de, mecliste oy birliğiyle kabul edildi.

Gündemdeki diğer maddelerin de görüşülmesinin ardından, meclis toplantısı sona erdi.

 

 

shisar-meclis-1.jpg
shisar-meclis-3.jpg

pubg uc

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.