AK Parti İl Başkanından Nişancıya Sert Mesajlar

Salon Buz Kesti 

AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül, Seferihisar’daki kongrede yaptığı konuşmasında dikkat çeken ifadeler kullandı. Şengül’ün sözleri kongrenin 1 ay ertelenmesi nedeniyle aralarının gergin olduğu iddia edilen mevcut başkan Nişancı’ya gönderme ve mesaj olarak yorumlandı.

 

AK Parti’de kongre maratonu devam ederken gözler Seferihisar kongresindeydi.
Kongrenin daha önce açıklanan tarihten 1 ay sonrasına ertelenmesi sonrası parti kulislerinde İl Başkanı Aydın Şengül ve İlçe Başkanı Hamit Nişancı’nın arasının gerildiği iddia edilmişti.

Seferihisar Belediye Düğün Salonu’nda dün gerçekleşen kongrede yaşananlar ve verilen mesajlar dikkat çekti.

Kürsüde uzun süre kalan ve Divan’ın uyarısıyla sahneden inen ilçe başkanı Hamit Nişancı’nın ardından kürsüye çıkan Şengül’ün bir çok ifadesi partiye 2014’te katılan Nişancı’ya mesaj olarak yorumlandı.

Şengül’ün konuşmasında dikkat çeken ifadeler şöyle:

“İlçe başkanımız uzun süre kalabalığı görmedi herhalde mikrofonu alınca sahneden zor indi”

“Bazen hiç emeği olmayanlara makam mevkiler verildi.”

“İçinizden herhangi birisi ben bu salona geldim, Hamit Nişancı için geldim diyorsa hemen salondan ayrılsın. Bu salonda yeri yok. Bu davada yeri yok. Eğer ben AK Parti için geldim, Recep Tayyip Erdoğan için geldim, davam için geldim milletim için geldim diyorsa bizde bu davada mücadele etmeye her zaman hazırız.”

“Çıkıp burada sahnede çok güzel konuşabilirsiniz ama onlar yürekten değilse samimi değilse hiçbir anlam ifade etmez. Önce yürekten olacağız. Samimi olacağız. Siz samimi olmazsanız kimse size inanmaz.”

 

 

pubg uc

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.