Ulamış Da Sırtını Döndü

 

Seferihisarhaber.com olarak AKP Seferihisar adayı Hamit Nişancı’nın Ulamış mitingini takip ettik. Nişancı’dan önce Ulamış’a gidip Ulamışlıların tepkisini ölçmeye çalıştık. Ulamış Mahallesi’nde Hamit Nişancı ve AKP konvoyunu yaklaşık 40 kişinin karşıladığını gördük. Yaklaşık 800 kişiyle AKP’nin Seferihisar’dan hep birlikte gelip Ulamış meydanını doldurduğuna tanık olduk. Gözlemimiz şudur: Hamit Nişancı ve AKP’nin yaklaşık bin kişilik ekibi, mahalle mahalle dolaşıyor. Hamit Nişancı her akşam %95’i aynı olan insanlara konuşup, kendini alkışlatıyor.

KONUŞMASI DA TEKRAR

Uzun uzun konuşan AKP Adayı Nişancı’nın konuşmasını da dinledik. Her zamanki gibi sıralamayı bozmayıp annelerim, ablalarım, teyzelerim, kardeşlerim şeklinde ifadeleri tekrar dinledik.  Aynı seslenişi miting boyunca üç beş kez daha dinledik.

 

30 yıl önce yapımına karar verilen Yat Limanı’nı, Etem Çalış döneminde Necat Hepkon’un yaptırdığı hastane ve bunun gibi devlet yatırımlarını kendisinin yaptığını iddia eden Nişancı, CHP’li Başkan Tunç Soyer’in Tepecik’ten sorduğu sorulara cevap veremedi. Madem AKP’lisin anlat bakalım diyen Soyer’e sadece Gezi olaylarıyla ilgili yorum yapan Nişancı, insanları sizin gibi sokağa teşvik edip, büyüğüne küçüğüne saygısızlık yapmasına karşı olduğunu söyledi. Nişancı’nın söylemleri mitingi dinleyenlerin yorumu ise Gezi’de sokağa çıkan gençleri tasvip etmiyor şeklinde yorumlandı.

HAKARET VE TEHDİT

AK Parti adayı Nişancı’nın oldukça agresif olduğu mitingde Belediye Başkanı Tunç Soyer için yalancı gibi ifadeler kullandı. Yine tehdit içeren konuşmalar yapan Nişancı, meclis üyelerinin işyerini yıkmakla tehdit ederken, belediyede çalışıp Tunç Soyer’e destek verenler  için dalkavuk ifadesi kullandı ve göreve gelirse onların korkması gerektiğini söyledi.

 

IMG-20140324-WA0005 IMG-20140324-WA0006

pubg uc

1 Yorum

  1. bu kadar kör olunabilinirdi. yalan haberin daniskası. gerçeği arayanlar gidin ulamışa sorun derim. ki bu yorumumu yayınlamazlar zaten de.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.