Sizlere Hizmet Aşk Benim İçin

CHP Seferihisar İlçe Teşkilatı, Doğanbey ve Ürkmez’deki seçim bürolarının açılışını gerçekleştirdi. Yağan şiddetli yağışa rağmen binlerce kişinin büyük bir coşkuyla destek verdiği Tunç Soyer, yeni dönemde Doğanbey ve Ürkmez için projelerinden bahsettiği konuşmasında; “Sizlere hizmet etmek aşk benim için. Sizin bu enerjinizle ne moralimiz bozulur ne yoruluruz, coşarız, hep birlikte coşarız” dedi.

CHP Seferihisar İlçe Başkanlığı Ulamış Seçim Bürosu’nun açılışının ardından 3 Mart Pazartesi akşamı Doğanbey ve Ürkmez seçim bürolarının açılışını yaptı. Yağmur ve soğuğun engelleyemediği büyük kalabalık açılışları bayram havasına çevirdi. Seçim bürosu açılışına katılanlar “Seferihisar seninle gurur duyuyor”, “Bu daha başlangıç, mücadeleye devam”, “Her yer rüşvet her yer yolsuzluk” sloganları attı.

5 SENE SONRASININ FOTOĞRAFINI HAYAL BİLE EDEMEZLER

CHP Seferihisar Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer, öncelikle hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz dediği konuşmasında, Ürkmez ve Doğanbey’in hak ettiği değeri bugüne kadar alamadığını ama buna neden sebeplerin artık ortadan kalktığını, gelen yatırımcının geri dönmeyeceğini söyledi. Soyer; “Ürkmez ve Doğanbey güneşi, denizi muhteşem doğasıyla, gelecek turizm yatırımcısı ile kullanmaya başlayacağımız jeotermali ile kuracağımız Organize Sanayi Sitesi ile Gümüldür ve Özdere’nin çok çok önünde olacak. 5 sene sonrasının fotoğrafını hayal bile edemezler” dedi.

Genel siyaset ile ilgili de konuşan Soyer, 30 Mart seçimlerinin sadece bir yerel seçim olmadığını, ülke yönetimiyle ilgili de önemli bir dönüm noktası olacağını söyleyerek AKP hükümetini eleştirdiği konuşmasında, artık o koltuktan kalkmalarının zamanın geldi, bu seçimlerde hesaplarını keseceğiz” dedi.

KIRMIZI ÇİZGİMİZ VAR

CHP Seferihisar Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer konuşmasının sonunda barış mesajları verdi ve; “Beş yıldır bu konuda çok adım attık. İlçemize barışı getireceğiz. Bir arada yaşama kültürünü daha da geliştireceğiz. Aramızda sadece haram yiyenlerle, rantçılarla, çalanlarla kırmızı bir çizgi olacak. Bunları yapanlarla hiçbir ortak paydamız olmadı, olmayacak” dedi.

CHP Seferihisar, 4 Mart Salı günü (bugün) Saat 20.00’da Sığacık Seçim Bürosu’nu, 7 Mart Cuma Saat 15.00 Seferihisar Merkez Büro açılışı ( Park Cafe Yanı )

 

 

DSC_2490 DSC_2499 DSC_2514 DSC_2532 DSC_2550 DSC_2554 DSC_2601

 

 

pubg uc

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.