Üreticilerden Hayırlı Pazar

Üreticilerden Hayırlı Pazar, Fiyat Kartonlarında Mizah

Sakin Şehir Seferihisar’da salı günleri kurulan üretici pazarında, çiftçiler tezgahlarında yazdıkları sloganlarla, referandum öncesi renkli görüntüler oluşturdu.

 

Sadece Seferihisar ve köylerinde yaşayanların sadece kendi ürettiklerini satabildikleri üretici pazarında, meyve sebzeler sloganlarla süslendi.

 

Pazarcı esnafı, normalde fiyat yazdıkları karton parçalarına bu kez birbirinden ilginç ve yaratıcı sloganlar yazdı. “Limon gibi sıkılmaya hayır”, “Soyulup soğana çevrilmeye hayır”, “Yemezler hayır” “Hayırlı pazarlar”, “Nane limon kabuğu bir güzel kaynasın aman ha ha ha hayır” sloganları pazarda dikkatleri çekti.

 

Bir grup vatandaşla birlikte pazara giderek referandumla ilgili çalışmalar yapan Belediye Başkanı Tunç Soyer, esnafa ve vatandaşlara “Neden hayır?” bildirgesi ve Cuma günü Seferihisar’da gerçekleşecek Türkiye Barolar Birliği Başkanı  Metin Feyzioğlu konferansının tanıtıldığı el ilanlarından dağıttı.

 

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, pazaryeri ziyaretinin ardından sosyal medya hesaplarından “Salı Pazarı’ndaki üreticilerimizi ziyaret ettik, hayırlı işler diledik” mesajı yayınladı.

 

 

pubg uc

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.