Öykü İçin Kan Verdiler

Seferihisar Belediyesi çalışanları ilik nakli olmayı bekleyen Öykü’ye donör olabilmek için kan verdi. Kan bağışına CHP ilçe Yönetimi ve Seferihisarlılar da katıldı.

İzmir’de yaşayan Çağdaş ve Eylem Şen Yazıcı çiftinin, ilik nakli olmayı bekleyen kızları Öykü Arin için başlatılan kök hücre kampanyaları sürüyor.  Öykü Arin’e nadir görülen Juvenil Miyelomonositik Lösemi (JMML) tanısı konulmasının ve ilik nakli olmasını gerektiğinin belirtilmesinin ardından başlatılan kampanyaya ülkenin dört bir yanından destek gelmeye devam ediyor.

Kızılay’ın kan bağışı aracının Seferihisar’a geldiği gün ise, Seferihisar Belediyesi çalışanları kampanyaya katıldı. Yüzün üzerinde belediye çalışanı Öykü için kan verdi. Kampanyaya CHP Seferihisar İlçe Teşkilatı ve ilçede yaşayan vatandaşlar da destek verdi.

Başkan Soyer; Lütfen Herkes Destek Versin

Geçtiğimiz haftalarda Kızılay Merkezi’ne giderek donör olabilmek için kan bağışında bulunan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer de, Seferihisar’daki kampanyayı yerinde takip etti. Kan bağışında bulunan belediye çalışanları ve vatandaşlara teşekkür eden Başkan Soyer; “Minik kardeşimizi kurtaralım diyerek seferber olduk. Umuyorum ki aranan donör bulunur ve Öykü sağlığına kavuşur. Aranan donerin bulunması biraz zor gözükse de imkansız diye bir şey yok. Hiç beklenmedik bir kişinin değerleri uyumlu çıkabilir. Bu nedenle tüm vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyorum. Ne kadar çok vatandaşımız katılır, kan bağışı yaparsa; aradığımız doneri o kadar çabuk bulur ve Öykümüzü sağlığına kavuştururuz” dedi.

Seferihisar Belediyesi Çalışanları Öykü İçin Kan Verdi
Seferihisar Belediyesi Çalışanları Öykü İçin Kan Verdi
Seferihisar Belediyesi Çalışanları Öykü İçin Kan Verdi
Seferihisar Belediyesi Çalışanları Öykü İçin Kan Verdi
pubg uc

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.