Keçi, Köpeğe ve Kuzuya Annelik Yapıyor

Seferihisar’da oğlakları ölen 3 yaşındaki Ayşe isimli keçi, anneleri ölen 2 aylık köpek ve kuzuya annelik yapıyor. Linda isimli köpek ve Melahat isimli kuzu, acıktıklarında keçinin sütünden beslenerek karınlarını doyuruyor.

 

Seferihisar’da oğlakları ölen Ayşe isimli keçi, anneleri ölen köpek ve kuzuyu evlat edindi. 2 aydır Linda isimli köpek ve Melahat isimli kuzuyu her acıktıklarında doyuran keçi, bu sayede hem sütten kesilmemiş oluyor hem de annesiz kalan köpek ve kuzuyu besliyor.

“ONLAR AYޞE’NİN EVLADI OLDU”

Ayşe, Linda ve Melahat’in sahibi Ali Karaceylan, oğlakları ölen Ayşe’nin sütten kesilmemesi için böyle bir yönteme başvurduklarını belirterek şöyle konuştu: “Onlar Ayşe’nin evladı oldu. Kendi doğurmuş gibi sahiplendi. Çocuk nasıl annesini ararsa onlar da onu arıyor. Annesini tanımaz onu tanır. Ayşe hem kuzunun hem de köpeğin annesi oldu. Köpekle kuzu da sütkardeş oldu. İkisi iyi geçiniyor. Tartışmıyorlar, süt içerken sıralarını bekliyorlar.”

keci

 

 

 

www.habertoplam.com

 

pubg uc

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.