Efsane Roberto Carlos Seferihisar’a Geliyor

 

Seferihisar Belediyesi tarafından düzenlenen “Uluslararası Çocuk Futbol Turnuvası” kortej yürüyüşüyle başladı.

Seferihisar’ı, turnuvaya katılacağı haberini gönderen Roberto Carlos heyecanı sardı.

Brezilyalı ünlü yıldız Carlos, plaj futbol karşılaşmalarını izlemek için Seferihisar’a gelecek.

25-31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek futbol turnuvasına Fenerbahçe Spor Okulları, Almanya’dan Hamm, KKTC’den Yeniboğaziçi, Irak’tan Duhok, Şanlıurfa Halfeti, Çanakkale Gökçeada, Diyarbakır Sur, Manisa Soma ve Seferihisar Spor takımları katılıyor. Ayrıca Halfeti’nin Kız Futbol Takımı da Seferihisar Spor kız futbol takımıyla gösteri yapmak için Seferihisar’a geldi.

Tüm ekiplerin katılımıyla gerçekleşen kortej yürüyüşüne Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Diyarbakır Sur Belediyesi Eş Başkanı Seyit Narin ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ROBERTO CARLOS SEFERİHİSAR’A GELİYOR

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi sol beki kabul edilen Real Madrid ve Fenerbahçe’nin eski yıldızı, Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Ünlü Futbol Adamı Roberto Carlos Seferihisar’daki turnuvaya katılacak. 26 Mayıs Salı veya 27 Mayıs Çarşamba günü Seferihisar’a gelmesi beklenen Roberto Carlos, Akarca Spor Plajı’nda plaj futbol karşılaşmalarını izleyecek.

Turnuvayla ilgili konuşan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer; “Böylesine büyük bir futbol turnuvasını ilk kez yapıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışından 160 genci misafir edeceğiz. Futbol dostlukların kurulmasında çok iyi bir araç. İlk görüşte birbirlerini tanımayan gençlerin, 10 gün sonra gözyaşlarıyla birbirlerine sarılarak ayrıldığını, yıllar geçse de dostluklarının sürdüğünü daha önceki organizasyonlarımızda gördük. Birbirleriyle dost, barış içerisinde yaşayan yeni nesillere katkı koyabilirsek ne muylu bize. Şimdi bu gençler bir hafta boyunca aralarında maçlar yapacaklar, çeşitli etkinliklerde de bir araya gelecekler, dostluk köprüleri kuracaklar. Umuyorum ki çocukların kurduğu bu barış köprüleri büyüklere örnek olur” dedi. Başkan Soyer, 160 misafir genci evlerinde misafir eden Seferihisarlı ailelere de teşekkür etti.

CARLOS GELECEK HEYECANLIYIZ

Roberto Carlos’un turnuvaya katılması nedeniyle heyecanlı olduklarını söyleyen Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer; “Dünyanın tanıdığı hayran olduğu bir ismi daha Seferihisar’da ağırlayacağımız için mutlu ve heyecanlıyız. Roberto Carlos’a bir dosya hazırladık ve programımıza davet ettik. Çocuklarla ilgili bir turnuva olması dikkatini çekti. Ayrıca plaj futbolunu çok seviyor. Şu an Çarşamba günü katılacak gibi gözüküyor. Salı veya Çarşamba günü kendisini ağırlayacağız. Dört gözle bekliyoruz” dedi.

 

DSC_2794 DSC_2805 DSC_2855 DSC_2856 roberto_carlos

Sustainable Brands 2015 Istanbul: Markalar gelecek için nasıl yenileniyor?

26-27 Mayıs tarihlerinde global Sustainable Brands buluşmaları kapsamında ‘How Now’ teması ile Park Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecek olan Sustainable Brands 2015 Istanbul, markaların geleceği için buluşma adresi olacak. Dünyanın en önemli 50 konferansı arasında gösterilen global Sustainable Brands buluşmalarının İstanbul ayağında; marka dünyasında geleceği şekillendiren çalışmaların önde gelen liderleri yer alıyor ve markaların sürdürülebilirlik ekseninde yeni değerleri nasıl yönettiği paylaşılıyor.

İlişki ekonomisinde dünya lideri Jerry Michalski, ödüllü yazar ve sosyal düşünce lideri Carol Sanford, marka ve pazarlama dünyasının değişimini yöneten Alex Pallete gibi uluslararası isimlerin yanı sıra bu yılın sürpriz isimleri arasında ünlü psikoloji profesörü Prof. Dr. Todd B. Kashdan ve Ayhan Sicimoğlu yer alıyor.

Sustainable Brands 2015 Istanbul, 26-27 Mayıs tarihlerinde ‘How Now’ temasıyla Park Bosphorus Hotel İstanbul’da dünyanın ve Türkiye’nin güçlü sürdürülebilir markalarını ve paydaşlarını bir kez daha İstanbul’da buluşturmaya hazırlanıyor. Dünyanın en önemli 50 konferansı arasında gösterilen  Sustainable Brands 2015 Istanbul’da; geleceğin daha iyi markalarını şekillendiren, yöneten ve oluşturan marka liderleri bir araya gelecek.  ‘How Now’ temasıyla düzenlenecek konferansta dünyadan ve Türkiye’den marka liderleri, oyunun değişen kurallarının ve değişen tüketici davranışlarının nasıl değerlendirilmesi gerektiğini; ortak değer yaratarak kârlılık artırılması için “şimdi nasıl” stratejiler oluşturmaları gerektiğini; inovasyonu ve yenilikçi çalışmaları nasıl kullanacaklarını tartışacaklar.

Markalara Yön Verecek Önemli Konuşmacılar Sustainable Brands Istanbul’da!

Dünyayı daha iyi markalarla yenileme hedefiyle bir araya gelen başarılı ve lider markaların global platformu olan Sustainable Brands bu yıl yine markalara yön verecek önemli konuşmacıları Sustainable Brands Istanbul’da katılımcılarla buluşturuyor. Konferansta Stanford ve Harvard üniversitelerinde okutulan The Responsible Business ve The Responsible Entrepreneur kitaplarının ödüllü yazarı ve TED Talks konuşmalarıyla tanınan ünlü sosyal düşünce lideri Carol Sanford’un sunumunun yanı sıra Türkiye’de organik tekstil dünyasının ve global marka danışmanlarının yakından tanıdığı değişim lideri Marci Zaroff, organik ekoloji ile marka yaratmayla ilgili deneyimlerini katılımcılara aktaracak.  Yeni modellerin düşünürü, paylaşım ekonomisi uzmanı Jerry Michalski ilişkisel ekonomi modeli ile güçlü markalar yaratmanın yol haritalarını sunarken, Fütürist Roope Mokka toplumsal değişim dinamiklerinin markalara etkisini, Alex Pallete ise yenilikçi marka geliştirme stratejilerini paylaşacak. Konferans katılımcıları inovasyon konusunda ilham verici fikirler için çalışan Florian Peter’in yenilikçi çözümlerini dinleme fırsatı yakalayacak.

Sürpriz konuşmacılar Prof. Dr. Todd B. Kashdan ve Ayhan Sicimoğlu olacak

Pozitif Psikoloji biliminin öncülerinden olan; mutluluk, anlamlı yaşam, psikolojik güçlenme, liderlik, stres ve sosyal ilişkiler konularında dünyanın en önemli otoritelerinden Prof. Dr. Todd B. Kashdan daha mutlu ve anlamlı bir ömrün reçetesini Allianz Türkiye öncülüğünde Sustainable Brands 2015 Istanbul’da paylaşacak. Gerçek bir dünya vatandaşı olan, müzisyen, yazar, radyocu, gurme, TV programcısı Ayhan Sicimoğlu ise keyifli bir sahne sohbetiyle konferansta yer alacak.

Workshoplar, Paralel Kulvarlar ve Yan Etkinlikler ile Etkili Program

Konferansta Liderlik ve Strateji, Tüketici Öngörü ve Etkileri, Tedarik Zinciri ve Satın Alma, Marka Konumlandırma ve İletişim, Tasarım ve İnovasyon konularında önemli paylaşımların yanı sıra uluslararası danışmanlar tarafından workshoplar gerçekleştirilecek. 

Sürdürülebilir Perakende Konferansı da Sustainable Brands 2015 Istanbul Çatısı Altında Gerçekleşiyor!

Sustainable Brands 2015 Istanbul Konferansı çatısı altında gerçekleşecek dikkat çekici bir diğer etkinlik ise; Türkiye’nin perakendecilerini buluşturacak olan Sürdürülebilir Perakende Konferansı olacak. Sektörün önemli markalarının temsilcileri sürdürülebilir perakende için iyi uygulama örneklerini ve yol haritalarını paylaşacaklar.

BASF ve Unilever’in platin sponsorluğunda gerçekleşecek olan Sustainable Brands 2015’in iletişim sponsorluğunu ise Vodafone üstlenecek. Konferansın gümüş sponsorları arasında Anadolu Efes, n11.com, Prefabrik Yapı ve Schneider Electric yer alırken Tedarik Zinciri Kulvarı Ekol Lojistik; İnovasyon Kulvarı ise Philips’in sponsorluğunda gerçekleşecek. Bunun yanı sıra, Allianz Türkiye, Pınar, Sütaş, TAV ve TSKB’nin de sponsorlar arasında yer aldığı konferansta Hürriyet de basın sponsoru olarak yer alıyor. Ayrıca İSO, İTO, İKV, SKD, TKYD, TÜAD, İDA, TÜHİD gibi önemli dernekler de Sustainable Brands 2015 Istanbul’a destek veriyor.

Sustainable Brands 2015 İstanbul hakkında daha detaylı bilgi ve program için, http://www.sustainablebrandsistanbul.com/2015/  adresini ziyaret edebilirsiniz…

Bilgi için:

Simge Aydın
Sürdürülebilirlik Akademisi
(0212) 274 25 16 / 150
simgea@surakademi.com
www.surdurulebilirlikakademisi.com  

Beyza Yaşar
Ünite İletişim
(0212) 272 93 13
www.unite.com.tr

 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

pubg uc

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.