CHP Aday Adayı Ahmet Güney ” Seferihisar Markasına Sahip Çıkacağım”

Seferihisar’da inşaat sektörünün aranan ismi ve aynı zamanda CHP belediye meclis üyesi görevinde bulunan Ahmet Güney dosyasını CHP Seferihisar İlçe Başkanlığı’na teslim ederek aday adaylığını açıkladı.

 

Saygıdeğer Seferihisarlılar,

Uzun bir süredir parti tabanımız ve  halkımızdan  gelen yoğun talep doğrultusunda öncelikle ailemin ve 4,5 yıldır birlikte ilçemize hizmet ettiğimiz  Belediye Başkanımız Sayın Tunç  SOYER ‘ in bilgisi ve onayı ile CHP Seferihisar Belediye Başkanı  aday adaylığına başvuruda bulundum. Üyesi olmaktan gurur  duyduğum partim CHP de, 4,5 yıldır büyük bir  onurla Belediye meclis üyesi olarak yaptığım halka hizmet görevine bundan sonra Belediye  Başkanı olarak devam etmek istiyorum. Eğer partim takdir edip beni aday gösterirse halkımızda kıymetli oylarıyla başkan seçerse Tunç Başkanımızın bıraktığı yerden nöbeti devir alarak, ekibimle birlikte ilçemize hizmet etme fırsatı bulacağız. Kısıtlı imkanlara rağmen birçok başarılı projeye imza atan Seferihisar’ımızı dünya markası haline getiren Tunç Başkanımızın bu güne kadar uyguladığı tüm projelerine sahip çıkıp, bu projelere yenilerini ekleyerek hizmet aşkıyla görevimizi yerine getireceğiz. Cumhuriyet değerlerini özümsemiş, Atatürk ilkelerine bağlı, sosyal demokrat belediyecilik anlayışına uygun olarak ,toplumsal ve  kamusal yararı herşeyden üstün tutarak, görev yapacağız.28 yıllık mimarlık mesleğimde  ve 5 yıllık belediye meclis üyeliğimde kazanmış olduğum bilgi ,birikim ve tecrübelerimi belediye yönetimine yansıtarak ilçemizin doğal, tarihsel ve kültürel kimliği ile hak ettiği yere gelmesini ve ilçe halkının eşit  hizmet almasını sağlayacağız. Doğup büyüdüğüm ve yaşadığım ilçemle ilgili hayallerimi ve somut projelerimi halkımızın desteği ile gerçekleştireceğiz. Bu istediğim gerçekleştiği taktirde ilçemde kalıcı eserler bırakarak fark yaratmış olacağız. Belediyemizi başta muhtarlar, STK lar dernekler, odalar, ve kooperatiflerle birlikte  ortak akılla yönetip başarıya ulaşacağız. Bana bu zorlu süreçte desteğini esirgemeyen başta aileme, Tunç Başkanıma, Belediye meclis üyelerine, CHP Seferihisar ilçe örgütüne, kadın kolları ve gençlik kollarına, tüm STK lara ve tüm dostlara ayrı ayrı teşekkür eder, diğer aday adayı arkadaşlara başarılar dilerim .

Takdir önce partimin sonra sizlerindir.

Sevgi ve saygılarımla…

 

AHMET GÜNEY

MİMAR

CHP SEFERİHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

 

AHMET GÜNEY KİMDİR

1969 yılında Seferihisar’da doğdu.ilk,orta ve lise öğrenimini Seferihisar’da tamamladı, 1991 yılında Trakya Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdi.Seferihisar’da bulunan  kendine ait şirkette 28 yıldır proje ve inşaat sektöründe mimarlık mesleğini yürütmektedir.2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Seferihisar Belediye Meclis üyesi seçildi.Bu görevi dört buçuk yıldır yürütürken meclis çalışmaları kapsamında Belediye Başkan vekilliği,CHP  meclis grup sözcülüğü,encümen üyeliği,imar komisyonu başkanlığı,hukuk komisyonu başkanlığı görevlerini yaptı ve bu görevlerinin bir kısmı  halen devam etmektedir. Matematik öğretmeni Evren hanımla 1997 yılında evlendi,Efekan ve Ekin isimlerinde iki çocuk sahibidir.

pubg uc

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.