İzmir Süper Amatör B grubunda Play-off yarışından kopmak istemeyen Seferihisar Spor evinde galip geldi.
Seferihisar İzzet Gül Stadyumunda ligde henüz galibiyeti bulunmayan Kuruçeşme Spor ile karşılaşan Seferihisar Spor Mehmet Seleker ve Erkan Akbal’ın golleri ile 2-0‘lık skorla gülen taraf oldu.
İzmir Süper Amatör’de Play-off maçlarına sayılı günler kala iddiasını sürdüren Seferihisar Spor 12. hafta sonunda 19 puan ile ligde 4. sırada bulunuyor.
12. Haftanın puan durumu;
![1](http://www.seferihisarhaber.com/wp-content/uploads/2015/01/1-300x253.jpg)