Başarılı Sporcular Ödüllerini Aldı

Seferihisar’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Atatürk Kır Koşusu, Kaymakamlık Kupası,  kutlamaları kapsamında ilçe okulları arasında yapılan sportif karşılaşmalarında dereceye giren okullar ödüllerine kavuştular.
Seferihisar Belediyesi ve Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen ödül töreni Seferihisar İzzet Gül Stadyumu Kapalı Spor Salonunda yapıldı.
Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, İlçe Jandarma Komutan vk. Yüzbaşı Sinan Mustafa Gür, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Faik Birlik ve okul idarecileri, öğretmenler ve velilerin katıldığı tören renkli görüntülere sahne olurken ödül almaya hak kazanan 16 okul takımından 135 öğrenci kupa ve madalyalarına kavuştu.
2013-2014 dönemi boyunca çeşitli branşlarda yapılan (resim, kompozisyon,şiir, atletizm, masa tenisi, futbol, basketbol, voleybol, hentbol ) karşılaşmalarında dereceye giren okul takımları ve bireysel olarak yarışan öğrenciler ödüllerine kavuştular.
Şampiyona Çeyrek Altın
Kapalı spor salonunda gerçekleşen ödül törenine katılan Küçükler Hentbol Türkiye Şampiyonu olan Muharrem Gülpınar Hentbol Takımı spor salonunda ayakta ve alkışlarla karşılandı. Belediye Başkanı Tunç Soyer Türkiye şampiyonu olan takım üyelerine çeyrek altın hediye etti.

 

DSC_3634 DSC_3604 DSC_3629 DSC_3619 DSC_3595 DSC_3540 DSC_3545 DSC_3558 DSC_3565 DSC_3578 DSC_3522

27 ARALIK ATATÜRK KIR KOŞUSU
TAKIM DERECELERİ        FERDİ DERECELER
KÜÇÜK KIZLAR 1.M.GÜLPINAR ORTAOKULU 1. Asyanur AYKANAT(M. Gülpınar Ort.)
2.DOĞANBEY PAYAMLI ORTAOKULU 2. Gülcan DAĞ (Doğanbey Payamlı Ort.)
3.Ş.Ö.M.İZDAL ORTAOKULU 3.Miray SARIKURT (M. Gülpınar Ort)
 
KÜÇÜK ERKEK 1. M.GÜLPINAR ORTAOKULU 1. Nazım AKDEMİR (Doğanbey Payamlı Ort.)
2. Ş.Ö.M. İZDAL ORTAOKULU 2. Hayrettin MEMİŞ (Şht.Öğrt.M.İzdal Ort.)
3. ÜRKMEZ SONER DEĞERLİ ORTA OKULU 3. Yusuf ARICI (Sığacık 80.Yıl Cumh.Ort.)
 
YILDIZ KIZ 1.SIĞACIK 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU 1. Duygum GÖLAL (Sığacık 80.Yıl Cumh.Ort.)
2. M.GÜLPINAR ORTAOKULU 2. Begüm DEMİRAY (M.Gülpınar Ort.)
3. Özlem DULSARAN (Sığacık 80.Yıl Cumh.Ort.)
 
YILDIZ ERKEK 1.SIĞACIK 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU 1. Cüneyt DURMAZER (M.Gülpınar Ort.)
2. M.GÜLPINAR ORTAOKULU 2. Boran OKYAR (Sığacık 80.Yıl Cumh.Ort)
3.Ş.Ö.M.İZDAL ORTAOKULU 3. Recai BALIK (Sığacık 80.Yıl Cumh.Ort)
 
GENÇ KIZ 1.KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ 1. Yasemin MALTEPE (Kız Tekn.ve Mesl.L.)
2.ASİL NADİR ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 2. Songül BAKIR (Asil Nadir ÇPL.)
3. ÜRKMEZ SALİH DEĞERLİ ÇOK PROGRAMLI L. 3. Kader KABAN (Kız Tekn.ve Mesl.L.)
 
GENÇ ERKEK 1. İMKB ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİ 1. Necati SEZEN (İMKB Tekn.ve End.Mesl.L.)
2. İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 2. Fırat Çağlar ÖZLÜ (Asil Nadir ÇPL.)
3.ASİL NADİR ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 3. İsa BULUT (İMKB Anadolu İmam Hatip L.)

 

KAYMAKAMLIK KUPASI FUTBOL KAYMAKAMLIK KUPASI MASA TENİSİ
KÜÇÜK ERKEK 1.ÜRKMEZ SONER DEĞERLİ ORTA OKULU KÜÇÜK KIZ 1.ÜRKMEZ SONER DEĞERLİ ORTA OKULU
2.SIĞACIK 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU 2. M.GÜLPINAR ORTAOKULU
3.DOĞANBEY PAYAMLI ORTAOKULU
KÜÇÜK ERKEK 1. 3. Ş.Ö.M.İZDAL ORTAOKULU
2. S.D.ÜRKMEZ ORTAOKULU
YILDIZ ERKEK 1.M.GÜLPINAR ORTAOKULU 3. M.GÜLPINAR ORTAOKULU
2. ÜRKMEZ SONER DEĞERLİ ORTAOKULU
3. Ş.Ö.M.İZDAL ORTAOKULU YILDIZ KIZ 1. M.GÜLPINAR ORTAOKULU
2. YENİ ORHANLI ORTAOKULU
3. D.PAYAMLI ORTAOKULU
YILDIZ ERKEK 1. M.GÜLPINAR ORTAOKULU
2. D.PAYAMLI ORTAOKULU
3. YENİ ORHANLI ORTAOKULU
GENÇ KIZ 1. ASİL NADİR ÇPL
2.ÜRKMEZ SALİH DEĞERLİ ÇPL
3. ANADOLU LİSESİ
GENÇ ERKEK 1. ASİL NADİR ÇOK PROGRAMLI LİSESİ GENÇ ERKEK 1. ASİL NADİR ÇPL
2. ANADOLU LİSESİ 2.ANADOLU LİSESİ
3.ÜRKMEZ SALİH DEĞERLİ ÇPL. 3.KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ

 

KAYMAKAMLIK KUPASI VOLEYBOL KAYMAKAMLIK KUPASI BASKETBOL
KÜÇÜK KIZ 1. M.GÜLPINAR ORTAOKULU  
2. D.PAYAMLI ORTAOKULU  
3. Ş.Ö.M.İZDAL ORTAOKULU  
   
KÜÇÜK ERKEK 1.SIĞACIK 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU  
2.ŞHT.ÖĞRT.M.İZDAL ORTAOKULU  
3.M.GÜLPINAR ORTAOKULU  
   
YILDIZ KIZ 1.ŞHT.ÖĞRT.M.İZDAL ORTAOKULU YILDIZ ERKEK 1. M.GÜLPINAR ORTAOKULU
2.D.PAYAMLI ORTAOKULU 2.ŞHT.ÖĞRT.M.İZDAL ORTAOKULU
3. YENİ ORHANLI ORTAOKULU 3.D.PAYAMLI ORTAOKULU
 
YILDIZ ERKEK 1. M. GÜLPINAR ORTAOKULU
2.Y. ORHANLI ORTAOKULU
3.ŞHT.ÖĞRT.M.İZDAL ORTAOKULU
 
GENÇ KIZ 1.ANADOLU LİSESİ GENÇ ERKEK 1. ANADOLU LİSESİ
2. ASİL NADİR ÇPL. 2.ASİL NADİR ÇPL.
3. KIZ TEKN.ve MESLEK L. 3.KIZ TEKN.ve MESLEK LİSESİ
   
GENÇ ERKEK 1. ANADOLU LİSESİ  
2. ASİL NADİR ÇPL.  
3.İMKB ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

 

 

2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA İLÇEMİZDE YAPILAN SPORTİF VE KÜLTÜREL YARIŞMALARDA DERECEYE GİREN OKULLAR VE ÖĞRENCİLER
KÜLTÜREL YARIŞMALAR (FERDİ)
DALI YARIŞMANI ADI
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
  İLKOKUL ORTAOKUL ORTAÖĞRETİM
RESİM 1.Ata MALKAYA (Necat Hepkon İlkokulu) 1.Yağmur KESİCİ (Ş.Ö.M. İzdal Ortaokulu)
  2.Çisem SİRKECİ (Atatürk İlkokulu) 2.Zümre ÇEVİK (Yeni Orhanlı Ortaokulu)
  3.Fatma Selin YÜKSEL (Ş.Ö.M. İzdal İlkokulu)
 
ŞİİR 1.Doğa GÜLPINAR (Atatürk İlkokulu) 1.Müzeyyen ŞİMŞEKLER (Ş.Ö.M. İzdal Ortaokulu)
  2.Aysel GÜLER (Ş.Ö.M. İzdal İlkokulu) 2.Elif KUŞ (Tepecik Ortaokulu)
  3.Mustafa SAĞLAM (Necat Hepkon İlkokulu) 3.Tuğçe ÖZKAN (Sığacık 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu)
 
KOMPOZİSYON 1.Hilal UZ (Atatürk İlkokulu) 1.Müzeyyen ŞİMŞEKLER (Ş.Ö.M. İzdal Ortaokulu) 1. Emre HASKAN (İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
  2.Gülce Naz ARSU(Ş.Ö.M. İzdal İlkokulu) 2.Ebru AYGIN (Tepecik Ortaokulu)
  3.Özlem KARATOP (Sığacık 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu)
 
  19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
  ORTAÖĞRETİM
RESİM 1.Zübeyde AKIN (Ürkmez Salih Değerli ÇPL)
  2.Onur UYSAL (Anadolu İmam Hatip Lisesi)
  3.Seher ALKAN (Asil Nadir ÇPL)
 
ŞİİR 1.Doğukan EROĞLU (Anadolu İmam Hatip Lisesi)
  2.Melahat DİNDAR (Kız Teknik ve Meslek Lisesi)
  3.Leyla KALIN (Anadolu Lisesi)
 
KOMPOZİSYON 1.Esra DOĞANAY (Kız Teknek ve Meslek Lisesi)
  2.Gülbüşra KOÇAK (Anadolu Lisesi)
  3.Buse BAZAN (Anadolu İmam Hatip Lisesi)

 

ORTAOKUL

1.Yağmur KESİCİ (Ş.Ö.M. İzdal Ortaokulu)

2.Zümre ÇEVİK (Yeni Orhanlı Ortaokulu)

 

1.Müzeyyen ŞİMŞEKLER (Ş.Ö.M. İzdal Ortaokulu)

2.Elif KUŞ (Tepecik Ortaokulu)

3.Tuğçe ÖZKAN (Sığacık 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu)

 

1.Müzeyyen ŞİMŞEKLER (Ş.Ö.M. İzdal Ortaokulu)

2.Ebru AYGIN (Tepecik Ortaokulu)

3.Özlem KARATOP (Sığacık 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu)

ORTAÖĞRETİM

  1. Emre HASKAN (İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

 

27 ARALIK ATATÜRK KIR KOŞUSU
TAKIM DERECELERİ        FERDİ DERECELER
KÜÇÜK KIZLAR 1.M.GÜLPINAR ORTAOKULU 1. Asyanur AYKANAT(M. Gülpınar Ort.)
2.DOĞANBEY PAYAMLI ORTAOKULU 2. Gülcan DAĞ (Doğanbey Payamlı Ort.)
3.Ş.Ö.M.İZDAL ORTAOKULU 3.Miray SARIKURT (M. Gülpınar Ort)
 
KÜÇÜK ERKEK 1. M.GÜLPINAR ORTAOKULU 1. Nazım AKDEMİR (Doğanbey Payamlı Ort.)
2. Ş.Ö.M. İZDAL ORTAOKULU 2. Hayrettin MEMİŞ (Şht.Öğrt.M.İzdal Ort.)
3. ÜRKMEZ SONER DEĞERLİ ORTA OKULU 3. Yusuf ARICI (Sığacık 80.Yıl Cumh.Ort.)
 
  
YILDIZ KIZ 1.SIĞACIK 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU 1. Duygum GÖLAL (Sığacık 80.Yıl Cumh.Ort.)
2. M.GÜLPINAR ORTAOKULU 2. Begüm DEMİRAY (M.Gülpınar Ort.)
3. Özlem DULSARAN (Sığacık 80.Yıl Cumh.Ort.)
 
YILDIZ ERKEK 1.SIĞACIK 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU 1. Cüneyt DURMAZER (M.Gülpınar Ort.)
2. M.GÜLPINAR ORTAOKULU 2. Boran OKYAR (Sığacık 80.Yıl Cumh.Ort)
3.Ş.Ö.M.İZDAL ORTAOKULU 3. Recai BALIK (Sığacık 80.Yıl Cumh.Ort)
 
GENÇ KIZ 1.KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ 1. Yasemin MALTEPE (Kız Tekn.ve Mesl.L.)
2.ASİL NADİR ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 2. Songül BAKIR (Asil Nadir ÇPL.)
3. ÜRKMEZ SALİH DEĞERLİ ÇOK PROGRAMLI L. 3. Kader KABAN (Kız Tekn.ve Mesl.L.)
 
GENÇ ERKEK 1. İMKB ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİ 1. Necati SEZEN (İMKB Tekn.ve End.Mesl.L.)
2. İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 2. Fırat Çağlar ÖZLÜ (Asil Nadir ÇPL.)
3.ASİL NADİR ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 3. İsa BULUT (İMKB Anadolu İmam Hatip L.)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.