Balıkesir’e Seferihisar Belediyesi’nden büyük transfer

Seferihisar Belediyesinde Basın Yayın Müdürü olarak görev yapan Bülent Ergün Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı oldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde Daire Başkanı olarak göreve başlayacak Bülent Ergün, belediyenin çeşitli dairelerinin çalışmalarını koordine edecek ve belediyenin projelerinin halka duyurulması, basınla ilişkilerin yönetilmesi ve halkla daha etkili iletişim kurulması gibi konularda önemli bir rol üstlenecek. Aynı zamanda, belediyenin faaliyetlerinin şeffaf bir şekilde kamuoyuna sunulması konusunda da çalışmalarda bulunacak.

Gazeteci Bülent Ergün, 1975 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Gazeteciliğe 1996 yılında Ulusal Basın Ajansı’nda (UBA) başladı.
Uzun yıllar Sabah ve Vatan gibi ulusal gazetelerde muhabirlik ve editörlük yaptı. 2010 ve 2011 yıllarında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin geleneksel Gazetecilik Başarı Ödülü’ne layık görüldü.
Çağdaş Gazeteciler Derneği, Türkiye Gazeteciler Sendikası ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesi olan Ergün, son olarak İstanbul Maltepe Belediyesi’nde Basın Danışmanı ve Basın-Yayın Müdürü, Seferihisar Belediyesinde Basın Yayın Müdürü olarak görev yaptı.

pubg uc

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.