Çağan Irmak’tan yeni bir drama ‘Bizi Hatırla’

Seferihisarlı Yönetmen, Senarist Çağan Irmak’ın pek çok dizi ve filmlerinde olduğu gibi en son vizyona giren “Beni Hatırla” filmi de izleyici rekorları kırıyor.
Issız Adam”, “Babam ve Oğlum”, “Dedemin İnsanları”, “Ulak”, “Unutursam Fısılda” ve “Çocuklar Sana Emanet” gibi filmlere imza atan yönetmen Çağan Irmak’ın ve en son ‘Bizi Hatırla’ filmi izleyicileri hem duygulandırıyor hem hayat dersleri içeriyor.

SENARYOSUNU KENDİSİ KALEME ALDI!
Çağan Irmak’ın yönetmenliğini üstlenip senaryosunu da kendisinin kaleme aldığı “Bizi Hatırla” filminin yapımcılığını Avşar Film üstleniyor.
Filmin oyuncu kadrosunda ise Özge Özberk, Altan Erkekli, Binnur Kaya, Sumru Yavrucuk ve Tolga Tekin yer alıyor.

Filmin konusu
Yıllarca çalışarak kendine bir kariyer inşa eden Kaan, eşi ve iki çocuğuyla iş stresinin gölgesinde bir yaşam sürer. Bu yoğunlukta ihmal ettiği babası Eşref ile bağları gün geçtikçe kopar. Fakat ansızın babasının rahatsızlığıyla her şey alt üst olur. Kaan, bu süreçte babasının yanında olmak istese bile yoğun iş temposundan başını kaldıramaz. Babasının yanına gidemediği için onu İstanbul’a, kendi yanına almayı tercih eder.

Baba Eşref, İstanbul’a gelse bile herkese yük olmaktan çekinir ve sürekli kendi evine dönmek ister. Bir yandan da Kaan ile Eşref, birbirlerine nasıl davranacaklarını bile bilmez bir hâlde, aslında ne kadar yabancılaştıklarını fark ederler. Kaan, aynı evin içinde bir yabancı olan babası ile bağlarını güçlendirmeye çalışırken hem vicdanıyla hesaplaşacağı hem de bazı zor kararları alacağı bir yolun eşiğindedir.”

 

pubg uc

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.