AK Parti’nin Adayları Tamam

0
1475

AK Parti’de 2014 yerel seçimleri aday adaylığı müracaatları belediye başkanlıkları için sona ererken, belediye meclis üyelikleri için başvurular 1 Aralık tarihine kadar devam edecek.1 Kasım Cuma günü sona eren başvurularda büyükşehir ve ilçe belediye başkanlıkları için müracaat formlarını il başkanlıklarına teslim edildi. 

İşte Adaylar :

Aliağa: Hüseyin Şengül, Zülküf Koçoğlu, Mehmet Taymur, Bişar Akar, Bilge Soysal, Kazım Ulaş, Tansu Kaya, Gürcan Alkan.

Balçova: Oktay Duru.

Bayındır: ismail Akkar, Mehmet Kertiş, Necdet Yılmaz.

Bayraklı: Ali Kökoğuz, Hakkı Atila, İmail Sarı, Mikail Bilici, Nuretdin Memur, Erkan Özkan, Ali Aslan, Abdurrahman Çabuk, Erkan Horuz.

Bergama: Hasan Şahin, Ahmet Dağdelen, Mustafa Durmaz, Nuri Kiraz.

Bornova: Hüseyin Özkan, Özcan Terhan, Abdullah Tekbaş, Salih Bölük, Necmettin Yakşı, İlhan Kaya.

Buca: İsmail Bekiroğlu, Fikret Aktaş, Muzaffer Güzeloğulları, Hasan Kılıçaslan, Ayşe Edebali, Cafer Büyükalmus, Mustafa Arslan, Mehmet Uygur, İsmet Çetinkaya, Mustafa Solmaz, Adnan Öztekin.

Çeşme: Hüseyin Boyacı, Fatma Özen, Mustafa Yıldırım.

Çiğli: Abubekir Soysal, Nedim Aslan, Adnan Yılmaz, Celal Ovagül, Galip Öztürk, Celal Atik.

Dikili: Zafer Afyon, Mehmet Akşengür, Mehmet Güveli. Foça: Salih Keleş, Ömer Tunca, Erkan Atik, Ramazan Genç, Tolga Balıkçı, İrfan Çalışkan.

Gaziemir: Hüsnü Demir, Kerem Baykalmış, Nil Turan, Selahattin Daver, Coşkun Doğru, Erol Kaya, Yılmaz Eroğlu, Selahattin Muçay, Nazmi Yılmaz, Mediha Balbakan, İsmail Acar, Adnan Yüksel.

Güzelbahçe: Vasfi Çakıroğlu, Hakan Yıldırım, Bahar Ballı, Cem Kavur.

Karabağlar: Serhat Şener, Nazmi Kalyoncu, İbrahim Bengi, Harun Özdemir, Abdurrahan Dikencik, Çetin Koçkar, Hüsniye Çoban, Osman Sakman, Erol Sevgican, Bilal Doğan.

Karaburun: Mülkü Aşırt, Latif Özkan, Adem Avcı, f Ferhan Eroğlu, Emine Zeybek, Hüseyin Altın, Ahmet Değirmenci.

Karşıyaka: Ekrem Sarıgöl, Ahmet Baran, Pınar Varlic, Tanfer Kemerli.

Kemalpaşa: Mehmet Türkmen, Halil Bülbül, Necati Yazar, Nazım Aydın, Yunus Tiken, Erol Pektaş, Ahmet Zengizor, Mustafa Köse, Sait Murat, Arif Uğurli.

Kınık: Ahsen Özçam, Ahmet Er, Sadık Doğruer.

Kiraz: İsmail Hancı, Mehmet Avşar, Erol Çomak.

Konak: Naci Öztanık, Abdurrahman Tosun, Sevim Tozan, Oytun Nalbantoğlu, Hüseyin Özdilek, Ahmet Ay, Sait Aktuğ.

Menderes: Feridun Esen, Ümit Onaç, Zerrin Ak, Hasan Kabancı, Mustafa Beşer, Mustafa Gül, Bülent Soylu, Mustafa Bahar, Hanife Kural, Yılmaz Ergül, Hakkı Durmaz, Tekin Tekin.

Menemen: Mehmet Kaplangı, Arif Kuran.

Narlıdere: Aslan Bilgi.

Ödemiş: Mehmet Tozlu.

SEFERİHİSAR: Hüsamettin Altuntaş, Ümit Cingöz, Mustafa Ulu.

Selçuk: Osman Başterzi, Halil Düztaş, Dahi Bakıcı.

Tire: Mehmet Çeltikcoğlu, Mehmet İçelli.

Torbalı: Behçet Çınar, Nurettin Albaş, Adnan Görmez, İbrahim İbişoğlu, Ahmet Özkan, Tolga Eleman.

Urla: Erşan Eroğlu, Şahin Emre, Barkım Bengi, Cengiz Sandıklı, Tanju Çolak

 

secim1ed651c1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.