Seferihisar CHP Gençlik Kollarına Yeni Aday

Cumhuriyet Halk Partisi Seferihisar İlçe Kongresinde yeni yönetim üyelerinin belli olmasından sonra gözler Gençlik ve 5 Aralık Cumartesi günü yapılacak Kadın Kolları başkanlık seçimine çevrildi.

 

Gençlik Kolları Başkanlığı için şuan tek aday olarak hazırlanan Akın İldeniz 6 Aralık Pazar günü yapılacak seçim öncesi basın açıklaması yaparak aday olduğunu açıkladı.

İşte O basın Açıklaması;

Sevgili yol arkadaşlarım, izinden, ışığından ilke ve inkılaplarından hiçbir surette uzak kalmayacağım,,hedeflediği doğrultuda yürümeye and içtiğim Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu 92 yıllık, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu büyük çınar Cumhuriyet Halk Partisinin Seferihisar Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı’na adaylık sürecim, Seferihisar’ın pırıl pırıl hedefine kitlenmiş gençliğin destekleri ile başlıyor.Bu yarışta aday olacak tüm arkadaşlarıma bugünden itibaren başarılar diliyor, adil ve umut dolu bir yarışın içerisinde olacağımıza cani gönülden inanıyorum “ Ben” değil “Biz” olarak mücadele bayrağımızı taşımak için baş koyduğumuz bu yolda, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkalığına sizlerin destekleri ile adayım. Bizler gençlik kollarının sadece yönetim kademelerinde değil, Türkiye’yi çağdaş ve demokratik bir ülke haline getirmeye ve yola Seferihisar’dan çıkarak cennet ülkemizi yönetmeye adayız. Bu yüzden umutsuzluğa,yılgınlığa ve teslimiyete asla yer vermeden , üniversitelerden fabrikalara; tarlalardan kent meydanlarına,salonlardan sokaklara ve hapishanelere kadar kavganın ve umudun olduğu her yerde mücadele edeceğiz. Susmayacağız!Savaşa,zulme karşı barışın sesi olacağız! Gençlerin,Kadınların,ezilenlerin , ötekileştirilenlerin gözü ve sesi olacak,  sıkıntılarını gidermek için azimle çalışacağız! Evrensel hukuk kurallarının egemen olduğu bir Türkiye yaratmak için mücadele edeceğiz. Hukukun güçlüye hizmet etmediği mazlumun hakkını savunduğu, yargı kararlarının sorgulanmadığı, adaletin bağımsızca karar alabildiği bir Türkiye’yi  yeniden tahsis etmek için var gücümüzle çalışacağız. Bıkmadan, usanmadan, vazgeçmeden tüm gücümüzle anlatacağız

–           “Bi taraf olan bertaraf olur” diyerek kendinden olamayana nasıl yok etmeye çalıştıklarını

–          Özgür basının susturulduğu bir ülkede demokrasi olmayacağını

–          Dinsel, Mezhepsel,Irksal ayrılıkların körüklendiğini anlatacağız.

Güzel ilçemizin sahip olduğu genç nüfusun farkında olarak daha çok azim ve atak göstereceğiz! Sokağına girilmedik mahallemiz, misafiri olmadık evimiz kalmayacak. Seferihisar’ın gençliğine yakışacak her adımı atmak ve gençliğin haklarını aramak için yola çıkıyoruz. Seferihisar gençliğinin siyasi arenadaki sesi olmak için 06 Aralık 2015 tarihinde Seferihisar Gençlik Kolları Kongresinde buluşuyoruz.Tüm Seferihisar Gençliği Davetlimizdir.

BU DAHA BAŞLANGINÇ!!!

 

SEFERİHİSAR CUMHURİYET HALK PARTİSİ GENÇLİK KOLLARI

BAŞKAN ADAYI:  AKIN EMRE İLDENİZ

pubg uc

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.